Budowa domu

Firma remontowo-budowlana

Firma remontowo-budowlana
Jesteśmy niedużą, ale dobrze zorganizowana firmą, z zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów. To pomaga nam znacznie obniżyć koszty utrzymania firmy i stanowi o naszej konkurencyjności na rynku budowlanym. Nasza firma budowlano-instalacyjno wykonuje roboty ogólnobudowlane, instalacyjne, remontowo-wykończeniowe i montażowe.

Kredyty budowlane

Kredyty budowlane
Budowa domu to najlepsza inwestycja. Bardzo często jednak sytuacja wymaga od nas dużych nakładów finansowych, na które nie zawsze jest nas po prostu stać. Czasem chcemy nie tyle budować co troszkę zmodernizować nasz obecny dom, a i to nie zawsze jest w zasięgu naszych oszczędności.W dzisiejszych czasach kredyty są na porządku dziennym.

Tynki

Tynki
Specjalizujemy się w tynkach gipsowych wykonywanych z agregatów. Wykonujemy też tynki cementowo – wapienne. Sprzęt, materiały i technologie używane przez naszą firmę dają gwarancję trwałości tynków zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Wykonujemy tynki agregatem tynkarskim: Tynki Wewnętrzne Gipsowe.

Usługi

Usługi
Wykonujemy usługi budowlano-remontowo-wykończeniowe, obejmujące: montażu sufitów podwieszanych, gipsowych, mineralnych i panelowych montażu ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych wykonawstwa wszelkiego rodzaju zabudowy wnęk, kaloryferów rur instalacyjnych itp. wykonawstwa gładzi gipsowych malowania wnętrz farbami emulsyjnymi i akrylowymi układania paneli boazeryjnych, glazury, terakoty i wykładzin dywanowych wykonawstwa i montażu stolarki aluminiowej i PCV (drzwi, okna, ścianki działowe, witryny, boksy) wykonawstwa instalacji elektrycznych usługi wod-kan-gaz-co montażu oświetlenia żarowego i halogenowego wykonawstwa instalacji hydraulicznych wykonawstwa i montażu verticali i żaluzji okiennych prace posadzkarskie, wykonywanie posadzek agregatem (mixokret) – więcej na strownie posadzki przemysłowe docieplanie, adaptacja poddaszy prace tynkarskie i murarskie budowa basenów przydomowych budowa oczyszczalni ścieków Jesteśmy firmą wykonawczą, ale naszym celem jest świadczenie kompleksowo usług budowlanych, dlatego też podjęliśmy współpracę z biurem wykonującym projektowanie wnętrz.

Jak urządzić dom z pomysłem?

Jak urządzić dom z pomysłem?
Kiedy spełniło się już nasze największe marzenie o posiadaniu własnego mieszkania bądź domu, wówczas stajemy przed poważnym dylematem: w jakim stylu urządzić naszą mieszkalną przestrzeń? Czy postawić na dom w stylu śródziemnomorskim czy może o wiele lepiej będziemy czuć się w mieszkaniu w prowansalskim stylu? Podczas gdy dla jednych aranżacja własnego domu będzie miłym i przyjemnym zadaniem, dla innych może okazać się prawdziwą zmorą. Obecnie mieszkania i domy są urządzane w rozmaitych stylach.