Firma remontowo-budowlana

Firma remontowo-budowlana
Jesteśmy niedużą, ale dobrze zorganizowana firmą, z zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów. To pomaga nam znacznie obniżyć koszty utrzymania firmy i stanowi o naszej konkurencyjności na rynku budowlanym. Nasza firma budowlano-instalacyjno wykonuje roboty ogólnobudowlane, instalacyjne, remontowo-wykończeniowe i montażowe.

Wykonujemy kompleksowe remonty obiektów komercyjnych jak również pomieszczeń mieszkalnych.
Zaplecze techniczne i maszynowe pozwala na kompleksową realizację prac począwszy od od stanu surowego po wykończenie wnętrz, ściśle stosując się do wytycznych zleceniodawcy. Służymy fachową pomocą przy zakupie materiałów.
Działamy przede wszystkim na terenie województwa śląskiego. Współpracujemy jednak jako podwykonawca z firmami w kraju i za granicą. Ostatnio prace wykończeniowe zlecała nam Firma budowlana z Tarnowa, doceniając nasze doświadczenie i wysokie kwalifikacje oraz rzetelne wykonywanie zleceń i terminową ich realizację.
Dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy zdobyliśmy zaufanie wielu kontrahentów czego potwierdzeniem jest trwająca już wiele lat współpraca. Roboty budowlane wykonujemy jako główny wykonawca, ale także jako podwykonawca.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.